CE מאושר מסחרי קוביית קרח, קרח קוביית מקפיא קוביית קרח makers מכונת

CE מאושר מסחרי קוביית קרח, קרח קוביית מקפיא קוביית קרח makers מכונת

7809.00 6247.20

זמינות: במלאי

CE מאושר מסחרי קוביית קרח, קרח קוביית מקפיא קוביית קרח makers מכונת

תיאור מוצר

קרח יצרנית מכונה

מכונה תמונות:

מכונה מידע:

מספר דגם: MQ-150

גודל: 820*560*1400 מ"מ

כושר ייצור: 150 kg/24 H מתח: 220 v/50 hz

כוח: 1.2KW NW: 150KGS

קירור: R134a

קרח קוביית גודל: 23*23*23 ס"מ

קרח אחסון קיבולת: 100 kg
פרטים של יצרנית קרח שלנו

מדחס: עבור יצרנית קרח הסטנדרטי שלנו, אנו משתמשים רק Konar מדחס שהוא התיכון-נמוך חזרה לחץ מדחס מפורסם לשימוש על מסחרי בשימוש נמוך טמפרטורת מכונות. רוב סיני מותג מיזוג אוויר מפעלים שימוש זה מותג. קרח מכונות משתמשים זה עבור שלה מסחרי ביצועים לטווח ארוך שימוש במהלך ארוך זמן פעולה צמד שלה נמוך מתח גבוהה אמפר הגנה פונקציה. את ממסר להתחלה ולהפסיק יכול להבטיח שלה מסחרי להשתמש הקבל: אנו משתמשים WEIGUANG מותג, הקבל בשימוש על מודל זה הוא גדול יותר מאשר דומה מותג. אז זה יכול להבטיח שלנו 'מכונות אוויר זרימת הוא טוב יותר מאשר מותג אחר, ובינתיים זה יכול להבטיח את מועמד ייצור קיבולת של קרח.


תכונות של מכונת קרח

1. עבודה רעש נמוך 2. מלא נירוסטה גוף 3. עבודה ידנית וסיים תוצאה יותר לעמוד מסחרי מכונות עיצוב 4. יותר אמין ועמיד 5.all חלקים בשימוש על מכונות הבשילו עבור לקוחות ארוך זמן שימוש אוריינטציה 6. קירור נחושת חיבור בתוך מועדף על ידי דרישת טכנולוגיה 8. חיצוני ופנימי גימור עבודה טוב במראה
לאחר מכירות תמיכה עבור oversea שוק, אנחנו מחפשים שיתוף פעולה עסקי ארוך טווח שותף win-win שיתוף פעולה מערכת יחסים. אז כל מחשב אנחנו מציעים 1% ערך כולל חלקי חילוף יחד עם כל הזמנה ואם יש כמה דרישה נוספת על חלקי אנחנו יגבו רק בחלקים. לטווח ארוך שיתוף פעולה שותפים, ברגע הורה אם כמה בעיות התרחשו את שני זמן אתה יכול בקשה ממפעל. כל חלקי ברגע בדחיפות הנדרש, לקוחות צריכים לקחת את תשלום מפורש אנו גאים לאסוף כל פידבקים ברחבי העולם ואהוב שלך הערות על שלנו.

הערה:

1. זה יהיה להיבדק על ידי שלנו מקצועי טכנאי לפני שליחה מהמחסן שלנו. אנו 100% להבטיח את טוב יהיה באיכות טובה ולבדוק בזהירות לפני ששולח לך, היה סמוך ובטוח כדי לך.

2. על זמן משלוח: אנו לארגן משלוח בשבילך מייד, אבל אם להגיע חגים, סופי שבוע, אחרים עיכוב משלוח זמן. מקווה שנוכל לתקשר עם כל אחרים ואנחנו יכול להאריך את זמן משלוח עבורך.

3. על שיטת משלוח: אנו לבחור שיטת משלוח מתאימה על פי הסחורה משקל וממד. אם הסחורה משקל מעל 90 kg אנו ממליצים לבחור אוקיינוס חינם דרך כדי לחסוך בעלויות. אנחנו יכולים גם כבוד הבחירה שלך abut את שיטת משלוח.

4. Shipping:

בדרך כלל אנו משתמשים DHL/Fedex/UPS, אשר ייקח על 5-7 ימים למרבית מדינות. ברזיל, אוקראינה ורוסיה לקוחות הציעו לבחור EMS כדרך משלוח, זה יעלה 1 חודש יותר או פחות אפילו אם אתה לבחור זה. תשלום מס הוא חובתו של בינלאומי קונים, קונה צריך להתייעץ שלהם מקומי מכס כמה המס יהיה. מה אנחנו יכולים לעשות הוא לשים ערך נמוך יותר בחשבונית.

5. אם אתה רוצה כמה תעודה אנא פנה אלינו מראש לפני ביצוע הזמנה.

6. אם אתה רוצה לשנות מתח אנא פנה אלינו לפני ביצוע הזמנה.

שלנו במפעל:

את מפעל סדנה:

לאחר מכירות ואחריות ולחזור:

1. אם לקוחות יכול להביא בחזרה ולשלוח לנו את החלקים השבורים אשר משמש פחות משנה. אנו נחליף את החלקים החדשים לשלוח לקונים.
2. בכל פעם הדרכתו לעזור צורך, אנו נקשרים למלא שלה כוח כדי להפוך אותו ותואם אימון עובד זמינים במפעל.
3. ברגע שאתה נפגשו צרות, טוב יותר תגיד את הגיב מכירות עם ראיות… אנחנו לייעץ עם תמונות אשר יכול בחזרה לך עד מאוד. אנחנו יכולים להכין חילוף חלקי בהזמנה הבאה שלך שוב ושוב. אם בדחיפות צורך, תשלום שליח זקן על ידי קונה.

4. כל המוצרים נבדקו וארוזים במצב טוב לפני השיגור.
במקרה של הפריט פגום, אנא הודע לנו בתוך 3 ימים מיום הקבלה ולשלוח את התמונות ערקו.
5. Items חזר לאחר 7 ימים של משלוח הם רק זכאים לתיקון.
6. כל הפריטים חייבים להיות מוחזרים במצב המקורי שלהם כדי להעפיל להחזר או החלפה של סחורות. הקונה הוא אחראי לכל עלויות המשלוח שנגרמו.

משוב:

1. בבקשה לתת לנו חמישה כוכבים משוב חיובי.

2. אם יש כמה בעיה על המוצרים אנא פנה אלינו. אנחנו ננסה כמיטב יכולתנו כדי לפתור את הבעיה שלך.

אם יש לך שאלות אנא נפל לפנות אלי:

ביקורות על מוצרים