ענבר/צמיד-לא חשבונית, לא מחיר, אין לוגו-7 גדלים-4 צבעים-ספינה מאתנו & בריטניה & AU & CN

ענבר/צמיד-לא חשבונית, לא מחיר, אין לוגו-7 גדלים-4 צבעים-ספינה מאתנו & בריטניה & AU & CN

38.57 25.46

זמינות: במלאי

ענבר/צמיד-לא חשבונית, לא מחיר, אין לוגו-7 גדלים-4 צבעים-ספינה מאתנו & בריטניה & AU & CN

תיאור מוצר

המוצר יכול להיות deliveried מאמריקה מחסן,בריטניה מחסן,אוסטרליה מחסן או סיני מחסן. החבילה אינו מכיל כל מידע על החברה שלנו, כגון לוגו, החברה שם וכן הלאה, לא חשבונית, לא מחיר, לא לוגו. זה יותר מתאים DropShip, כאן הם שלנו שלוש חבילה תמונות.מלאי מספיק!!!

ספינה מארצות הברית מחסן [טיפול בזמן: 1 יום עסקים]
ארצות הברית USPS-ראשון Class חבילה (סטנדרטי 3-5 ימי עסקים) במעקב משלוח חינם
ספינה מבריטניה מחסן [טיפול בזמן: 1 יום עסקים]
בריטניה רויאל דואר-בלא מתום 48 גדול מכתב (כלכלה 2-3 ימי עבודה) בלא מתום משלוח חינם
גרמניה
אוסטריה
דנמרק
צרפת
לוקסמבורג
הולנד
נורבגיה
שוויץ
מוכר של שיטת משלוח-בריטניה (כלכלה 1-7 ימי עבודה) בלא מתום ארה"ב $1.00
ספרד
צ 'כיה
איטליה
בלגיה
פולין
לטביה
שוודיה
אירלנד
יוון
פינלנד
פורטוגל
בולגריה
אסטוניה
הונגריה
ליטא
מלטה
רומניה
סלובניה
סלובקיה (רפובליקה סלובקית)
מוכר של שיטת משלוח-בריטניה (כלכלה 1-7 ימי עבודה) בלא מתום משלוח חינם
ספינה האוסטרלי מחסן [טיפול בזמן: 1 יום עסקים]
אוסטרלי AU הודעה-בלא מתום גדול מכתב (כלכלה 2-6 ימי עסקים) בלא מתום משלוח חינם
ספינה מסין מחסן [טיפול בזמן: 1 יום עסקים]
ברחבי העולם AliExpress סטנדרטי חינם במעקב -

שלנו שרשרת יעזור שלך תינוק בקיעת שיניים הקלה, ריור ואי שקט להפחית. להפחית דלקת, Succinic חומצה יכול לשפר את חסינות ואת איזון של חומצה. 1 שנה אחריות. מהיר תמיכה. בטיחות מסוקס (מסוקס בנפרד) חרוזים "טוויסט אבזם" סגירת לספק הוסיף בטיחות ולמנוע את Tisk של חנק. אנו מבטיחים שלנו הבלטי אמבר שרשרות מוסמכים כמו 100% אותנטי ענבר. אז לקנות אותו ללא היסוס!

ענבר הבלטי וצמיחת שיניים

היום, יותר מאשר אי פעם, הורים מחפשים טבעי דרכים כדי לטפל שלהם תינוקות ילדים במקום להגיע מעל הדלפק או מרשם תרופות. במיוחד כאשר מדובר בקיעת שיניים, בצורה מושלמת טבעי במקרה בו סימנים שונים ושלבי צמיחה בחיתולים ו ילדות. כמו הורים לחקור כיצד להרגיע ולהרגיע בקיעת שיניים תינוקות וילדים ולתת אותם נוחות במהלך אלה מאוד שלא בנוח פעמים, הם לעתים קרובות לפנות העתיקות ביותר, בשימוש נרחב ביותר, ולהשלים טבעי פתרונות ...... אמבר שרשרות. במשך אלפי שנים, ענבר הבלטי כבר המוכרים תכונות ריפוי מדהימים ומשכך כאבים כאב הקלה. לחלוטין לא רעיל, טבעי ענבר גם תומך את המערכת החיסונית אשר הוא חשוב במיוחד עבור תינוקות וילדים כאשר שלהם צעירים גופי הם עדיין בפיתוח.

אמבר שרשרות

המרכיב העיקרי של הענבר succinic חומצה, שעיקרם ממוקם בשטח שכבה של ענבר, והוא חזק במיוחד טיפולי כלי של ריפוי. אז איך ענבר להשיג שלה תפקיד יסודי טבעי פתרון כדי להקל על כאבי בקיעת שיניים בתינוקות ופעוטות? על מנת למלא שלה הבלטי אמבר משכך כאבים פונקציה, ענבר אומנים תוכנן ענבר תכשיטי שיכול להיות משוחק בנוחות ובבטחה על ביחס תינוק של עור. כאשר את עור מחמם את אמבר, זה מתחיל להפריש שלה תכונות ריפוי, מתן לא רק כאב, אבל השפעה מרגיעה. את הקלה יימשך לתקופה ארוכה של זמן, כך אתה יכול להסיר את שרשרת כאשר התינוק שלך ישן או ללא השגחה. שרשרת עם בורג אבזם ומתוח ביד עם מיוחד צמתים בין כל חרוז ענבר כך אם את שרשרת צריך לשבור, את שנותר חרוזים לא מתפזר. כך זכור. .. הילד שלך יהיה לא צריך לסבול את כאב של בקיעת שיניים, עצבנות שמגיע עם זה. הסימן הראשון של בקיעת שיניים, אשר לעתים קרובות ריור, למצוא מכובד ואמין מקור עבור ענבר הבלטי., אז להירגע ולתת טבע את שלו.

בטיחות

אמבר שרשרות עשויים ללבישה, לא ללעיסה; להסיר את ענבר כאשר התינוק שלך הוא ללא השגחה, כגון בקרוב.

ביקורות על מוצרים